راه های آسان برای کاهش وزن

کاهش وزن

امروزه شغل اکثر افراد نشستنی است و هیچ گونه تحرکی ندارند ، و اگر از ان دسته ازافرادی باشند که با ورزش و عرق کردن میانه ای ندارند چاق شدنشان بسیار زیاد است .

اما نگران نباشید این مطلب را بخوانید و به اسانی با روش های گفته شده وزنتان را کاهش بدهید .

سعی کنید شب ها بعد از ساعت ۹ چیزی نخورید و اجازه دهید تا ۳ ساعت  قبل از خواب غذایی که خورده اید به خوبی هضم شود .

بسیاری از پزشکان تاکید میکنند از پله ها  استفاده نکنید چون به  مفاصلتان  اسیب می رساند این در صورتی صحت دارد که شما از قبل دچار پوکی استخوان یا ارتروز باشید ، اما برای کاهش وزن هر قدر که می توانید از پله ها استفاده کنید ، بدون اینکه خودتان متوجه شوید مقدار زیادی کالری مصرف میکنید و هیچگونه اسیبی به مفاصلتان وارد نمی کنید .

وقتی تصمیم به کاهش وزن گرفتید هدفتان را به همه اعلام کنید ، تا همیشه مورد سوال بقیه قرار بگیرید ایا وزنتان را کم کرده اید؟  ایا رژیم غذایتان را رعایت می کنید ؟ در این حال چون مورد دید همه قرار دارید سعی می کنید در کاهش وزن خود مصمم باشید این کار شدنی است پس امتحان کنید .

تا جای که می توانید آب بنوشید چون کالری آب صفر است پس چاقتان نمی کند و یکی از ساده ترین و اسان ترین راه های کاهش وزن است .ورزش را فراموش نکنید .یک محقق المانی می گوید : وقتی شما در صبح ورزش می کنید باعث سلامتی بدنتان می شود و وقتی عصر ها ورزش میکنید باعث سوخت و ساز چربی های بدنتان می شود . امروزه در اکثر سالن های ورزشی ، و بسیاری از ورزشکار وقتی تصمیم گرفته اند خودشان را لاغر کنند علاوه بر استفاده از دستگاه های ورزشی ، از ژل های لاغری جلبک دریایی  نیز استفاده می کنند .

این ژل های لاغری تا چه اندازه ای می تواند مفید و کارگشا باشد ؟

محققان فرانسوی با  انجام تحقیق بر گونه های مختلف جلبک به این نتیجه رسیدند که جلیک باعث انجام سوخت و ساز در بدن می شود و اگر با زنجبیل نیز همراه باشد کار سوخت و ساز را دو چندان می کند . در این کشورمحققان برای پی بردن به تاثیر این ژل ، از ۵۰ نفز از ورزشکار خواستند تا تمرینات خود را همراه با ژل جلبک انجام بدهند بعد از سه هفته ورزشکارانی که از ژل استفاده کرده بودند دارای تناسب شکمی و پهلویی مناسبی بودند .

در اینجا  نمونه ای از ژل لاغری جلبک دریایی را معرفی می کنیم

ژل لاغری جلبک دریایی والنسی

برخی از امکانات و قابلیتها:
# حاوی جلبک دریایی و دیگر گیاهان دریایی
# حاوی عصاره زنجبیل
# مرطوب کننده پوست
# تنظیم و تثبیت لایه چربی
# ترمیم کننده و از بین برنده چین و چروک به خاطر چاقی
# جلوگیری از ایجاد سلولیت های بدن
# با تاییدیه F.D.A اروپا

برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید .برچسب ها: کاهش وزن سریع، کاهش وزن در یک هفته، کاهش وزن با ورزش، کاهش وزن اصولی، رژیم غذایی برای کاهش وزن، راه های اسان برای کاهش وزن، ژل لاغری،
[ دوشنبه 4 خرداد 1394 ] [ 09:47 ق.ظ ] [ Reza Jafari ]