خواص زنجبیبل برای درمان آرتروز

خواص زنجبیبل برای درمان آرتروز

   

علاوه بر ورزش، نگه داشتن وزن در حد طبیعی، تغذیه صحیح و مصرف مکمل ها بعضی رویکردهای مکمل نیز می تواند دردهای مفصلی و سایر علایم آرتروز را کاهش یا حتی درمان کند. طب سوزنی، تحریک الکتریکی عصب از راه پوست و ماساژ، از جمله رویکردها هستند که کمک شایان در درمان و کاهش درد آرتروز دارد.

ماساژ در تسکین درد مفاصل و افزایش دامنه ی حرکت و قدرت آنها موثر است. ماساژ از طریق افزایش جریان خون به مفاصل و تحریک آزادسازی اندروفین عمل می کند و می تواند هورمون های استرس را کاهش دهد و از این طریق موجب کاهش درد شود. از آنجا که حداقل ۸۰ نوع مختلف ماساژ وجود دارد، تعیین تاثیرات تمام آنها بر درد مفصلی دشوار است. با این حال تحقیقات به عمل آمده در سال ۲۰۰۶ ماساژ با زنجبیل عامل تسکین قابل توجه درد و رفع اختلال عملکرد مفصل در آرتروز زانو دانسته است. زنجبیل بعلت داشتن خاصیت ضد التهابی، با ماساژ مکرر مفاصل با زنجبیل باعث درمان آرتروز می شود.

زنجبیل – "ریشه"، و یا در واقع ریزوم، از گیاه الکلی زنجبیل –  ادویه محبوب و طب گیاهی برای هزاران سال بوده است. این دارای سابقه ای طولانی است که به عنوان دارو در سنت گیاهی آسیایی، هند و عربی استفاده می شود. در چین، زنجبیل برای کمک به هضم غذا و درمان ناراحتی معده، اسهال و تهوع و درمان آرتروز برای بیش از ۲۰۰۰ سال استفاده شده است.

 

کرم ماساژ ضد درد زنجبیل و الوورا سویس فرمولا

موارد کاربرد کرم ماساژ :
درمان دردهای ناشی ارتروز و رماتیسم
تسکین دهنده انواع دردهای بدن
درمان خستگی عضلات
حاوی زنجبیل و الوورا
محصولی از کشور سویس
صد در صد گیاهی

برای ملاحظه ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید .

 

کرم ماساژ ضد درد زنجبیل و الوورا سویس فرمولابرچسب ها: ضد درد، ارتروز، رماتیسم، درمان درد پا، کرم ضد درد، کرم ضد درد زنجبیل سویس فرمولا، درمان درد پاشنه پا،
[ پنجشنبه 7 خرداد 1394 ] [ 01:15 ب.ظ ] [ Reza Jafari ]